بازداشت یک مجری زن شبکه‌های ماهواره‌ای در مشهد

زن جوانی که به عنوان مجری در شبکه های ماهواره ای فعالیت می‌ کرد پس از ورود به مشهد  توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از روزنامه خراسان، این زن که حدود ۳۸ سال دارد پس از آنکه از دبی به مشهد سفر کرد، تحت تعقیب نیروهای انتظامی قرار گرفت و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی با کسب دستوری از سوی معاون دادستان مشهد، وی را در یک منزل مسکونی شناسایی و بازداشت کردند.

رسانه های داخلی گزارش دادند: این زن که «ف. د» نام دارد و معروف به «الی» است به عنوان مجری در برخی شبکه های ماهواره ای مانند «فارسی وان» و «پرشین تی وی» فعالیت داشت . وی مدعی است در دبی به امر خرید و فروش املاک اشتغال دارد و در تلویزیون های ماهواره ای نیز مجری‌گری ترانه های درخواستی را به عهده داشته است و علاوه بر آن در زمینه تبلیغ کالا و همچنین محصولات آرایشی فعالیت می‌ کرد.

این زن که روز گذشته به اتهام تبلیغ علیه نظام و به نفع معاندان از طریق مجری‌گری در شبکه های ماهواره ای بازداشت شد در اعترافات خود اظهار کرد: همسرم به من خیانت می‌ کرد که به همین دلیل از او جدا شدم و به خارج از کشور رفتم. در واقع با ناکامی های زیادی رو به رو بودم و اطرافیانم به دروغ و نیرنگ متوسل می‌ شدند. در این شرایط به دبی رفتم و در آنجا به ویزیتوری در امور املاک مشغول شدم ضمن اینکه در شبکه های ماهواره ای نیز مجری برنامه «ترانه های درخواستی» بودم و علیه نظام تبلیغ نکرده‌ام!

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *