کارگران بازنشسته «جهاد کشاورزی» گیلان تجمع کردند

 شماری ازکارگران بازنشسته «جهاد کشاورزی» گیلان با تجمع مقابل ساختمان سازمان جهاد کشاورزی این استان در رشت خواستار دریافت سنوات پایان خدمت خود شدند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، حدود ۱۶۰ نفر از کارگران بازنشسته سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان که از سال ۹۳ تا اسفند ۹۴به مرور بازنشسته شده‌ اند هنوز نتوانسته‌اند سنوات پایان کار خود را دریافت کنند و به همین دلیل تعدادی از این کارگران بازنشسته صبح روز سه شنبه با تجمع مقابل ساختمان سازمان جهاد کشاورزی این استان خواستار پی گیری مسئولان این نهاد دولتی در دریافت مطالبات خود شدند.

به گفته یکی از کارگران بازنشسته جهاد کشاورزی گیلان بعد از سالها تلاش از این نهاد دولتی بازنشسته شده ایم اما ظاهرا مسئولان این اداره نبود منابع مالی را دلیل عمل نکردن به تعهدات خود عنوان می کند اما آن‌ها که از ادامه این وضعیت خسته شده‌اند تصمیم به برپایی این تجمع گرفته اند.

گفتنی است علیرضا شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان بعد از اعتراض این تعداد کارگر بازنشسته در گفتگو با یک رسانه ای محلی از پرداخت مطالبات بازنشستگان این دستگاه اجرائی در مهر ماه امسال خبر داده است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *