مرگ دو کارگر جوان در زهک به دلیل عدم ایمنی در کار

فرماندار زهک با تایید خبر مرگ دو کارگر گفت: بر اثر فرو ریختن کناره‌های گودال کانال خط انتقال آب با لوله، ۲ کارگر در زهک جان باختند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از عصرهامون،جمشید رخشانی فرماندار زهک درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت:‌ صبح امروز و بر اثر ریزش دیواره های کنار گودال طرح اجرای طرح انتقال آب با لوله به مزارع در منطقه زهک دو کارگر جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه کارگران اهل زهک بوده اند افزود: این حادثه در حال بررسی است و ناظرین در محل حضور دارند تا علت این حادثه مشخص شود و اگر تخلفی احتمالی صورت گرفته باشد حتما این افراد معرفی خواهند شد.

این دو نفر به هویت حسن و بیدالله برای موازی کردن خطوط لوله انتقال آب به داخل کانال رفته بودند که خاک‌های کناره‌های کانال بر روی آنها آوار شده و جان خود را از دست می‌دهند.

غلامحیدر زورقی معاون اجرایی طرح چهل و شش هزار هکتاری آبیاری به دشت سیستان نیز در این خصوص گفت: ۳ کارگر از مجموع کارگرانی که مشغول کار در ناحیه ی ۳ عمرانی طرح چهل و شش هزار هکتاری آبیاری به دشت سیستان که مشغول به کار بودند در اثر ریختن آوار از ترانشه ی ایجاد شده در محل لوله گذاری زیر آوار رفتند که از این تعداد ۲ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

 

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *