جسد کارگر کشته شده در گودبرداری غیراصولی در شیراز پیدا شد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: به دنبال تلاش برای جست و جوی کارگر گرفتار شده در آوار ناشی از گودبرداری غیراصولی در خیابان دانش آموز شیراز، جسد این کارگر کشف شد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایرنا، علی اصغر بهروزی پنجشنبه افزود: در این حادثه یک کارگر از اتباع خارجی با سن حدود ۲۵ سال فوت کرد.

وی اظهار کرد: در عملیات امداد و نجات این حادثه، ۲۵ نیرو و تجهیزات از ۶ ایستگاه آتش نشانی شیراز و بهره گیری از ۶ دستگاه خودرو امداد مشارکت داشتند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: به دنبال این حادثه آواربرداری به صورت لایه به لایه انجام شد و با بهره گیری از سگ های زنده یاب، محل کارگر گرفتار شده در زیر آوار مشخص شد که به دلیل آسیب های وارد شده درگذشت.

صبح پنجشنبه هنگام گودبرداری ساختمانی در خیابان دانش آموز شیراز، بخشی از ساختمان مسکونی مجاور فروریخت و یک کارگر در زیر آوار گرفتار شد.

به گفته بهروزی، ساعت حوالی ۹ صبح پنجشنبه یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه کمپرسی در حال خاکبرداری در گودالی به عمق حدود هشت تا ۱۰ متر بودند که عدم رعایت دستورالعمل های فنی سبب شد بخشی از ساختمان مسکونی مجاور فروریزد.

وی گفت: در زمان وقوع حادثه، فردی در ساختمان مسکونی حضور نداشته است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *