سقوط مرگبار کارگر جوان به چاهک آسانسور

صبح روز گذشته، سقوط کارگر جوان به انتهای چاهک آسانسوری در تهران، مرگ وی را رقم زد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، صبح روز گذشته، اول دی‌ماه، سقوط یک کارگر جوان به انتهای چاهک آسانسور در خیابان دیباجی تهران به مرگ او انجامید.

براساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی ۱۲۵، حسین محمدی افسر آماده منطقه دو عملیات آتش‌نشانی تهران در خصوص این حادثه گفت: در یک ساختمان پنج طبقه در حال احداث، یک پدر و پسر نصاب آسانسور، در حال نصب آسانسور در طبقه پنجم بودند که ناگهان پسر ۲۵ ساله به انتهای چاهک آسانسور سقوط کرد.

وی در ادامه گفت: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات مخصوص خود را به انتهای چاهک آسانسور رساندند و پس از خارج کردن مرد جوان، وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه پس از معاینات اولیه مشخص شد کارگر جوان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

این افسر آماده اضافه کرد: با توجه به شوک‌زدگی مرد میانسال، نیروهای عملیاتی وی را نیز برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند و پس از ایمن‌سازی و تحویل محل حادثه به مالک ساختمان، به مأموریت خود پایان دادند.

محمدی خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد شکسته شدن تخته چوبی در زیر پای کارگر جوان موجب سقوط وی به چاهک آسانسور شده است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *