سوزاندن دست دانش‌آموز چاروسایی از سوی معلم

معلم چاروسایی با داغ کردن خط‌کش بر روی آتش بخاری نفتی مدرسه دست دانش‌آموز کلاس اول را سوزاند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از فارس، معلم چاروسایی با داغ کردن خط‌کش بر روی آتش بخاری نفتی مدرسه ضمن تنبیه‌ بدنی دانش‌آموز کلاس اول، دست او را سوزاند.

نیما اکرمی دانش‌آموز کلاس اول ابتدایی ساکن روستای شوتاور که شغل پدر او کارگری است، در این خصوص گفت: به خاطر بد نوشتن مشق‌هایم و ندانستن یک کلمه معلم مرا تنبیه کرد.

وی با بیان این‌که معلم تمام دانش‌آموزان را کتک زده و تنبیه کرده بود، افزود: معلممان تمام همکلاسی‌هایم را کتک زد و بعد نوبت به من که رسید ابتدا کتک زد و بعد با گذاشتن خط‌کش آهنی بر روی بخاری نفتی آن را بر روی دستم گذاشت و می‌گفت نباید خط‌کش را برداری تا مدت ۳ الی ۴ دقیقه بر روی دستم نگه داشتم.

این دانش‌آموز گفت: هر چه به او التماس کردم که خط‌کش را بردارم ولی نگذاشت و هم‌اکنون دستم سوخته است و توانایی برداشتن جسمی را ندارم.

مادر نیما اکرمی هم در این خصوص عنوان کرد: همیشه فرزندم به خانه که می‌آمد می‌گفت که معلم در مدرسه دانش‌آموزان را کتک می‌زند تا این‌که یکی از روزهایی که از مدرسه آمد با دست سوخته وارد خانه شد که وقتی از او سوال کردیم گفت معلم با خط‌کش او را سوزانده است.

وی اضافه کرد: از آموزش و پرورش می‌خواهیم با این معلم سنگدل برخورد جدی کند.

گفتنی است، روستای شوتاور در هفت کیلومتری شهر قلعه‌رئیسی قرار دارد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *