وجود پنج هزار پروژه نیمه‌کاره در کشور

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اعلام وجود پنج هزار پروژه نیمه‌کاره در کشور، خواستار ارائه برنامه مدون توسط کاندیداهای ریاست جمهوری برای معیشت بازنشستگان شد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله یوسفیان‌ملا عصر دیروز در جمع فرهنگیان این شهرستان اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه طی مصوباتی به شرایط معیشتی معلمان در طول پنج سال توجه شده است. وی افزود: تمام تلاش نمایندگان مجلس برای توجه به فرهنگیان و معلمان در نظر گرفته شده و امید داریم شرایط آنها بهتر از گذشته باشد.

یوسفیان‌ملا مازندران را از استان‌های محروم در جذب اعتبارات در گذشته دانست و یادآور شد: در زمینه خط ریلی، فرودگاه و آزادراه با مشکلاتی روبرو هستیم و یک فرودگاه بزرگ و بین‌المللی نداریم.

این مسئول با اعلام گلایه از سازمان صدا و سیما، گفت: با توجه به مناظره‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری بیشتر به مسائل معیشتی بازنشستگان و فرهنگیان پرداخته شود.

یوسفیان‌ملا با اشاره به وجود ۵ هزار پروژه نیمه‌کاره در کشور، گفت: باید به وضعیت معلمان در کشور توجه ویژه شود زیرا وزارت آموزش و پرورش بسیار بزرگ و بنیان ساز است به طول مثال یک وزارتخانه در کشور ممکن است بیش از ۲ هزار نیرو داشته باشد ولی تنها وزارت آموزش و پرورش نیرویی میلیونی دارد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *