خودکشی یک مرد جوان به همراه ۲ فرزندش توسط قرص برنج

روز ۲۸ تیر ماه، مرد جوانی بنام فرهاد بعد از خوراندن قرص برنج به دو فرزند خردسالش به زندگی خود خاتمه داد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از جام نیوز، ساعت ۱۱ شب ۲۸ تیر، مرد جوان ساکن کرج که بر اثر بیکاری و فقر، همسرش او را بهمراه دو فرزندش ترک کرده و درخواست طلاق نموده بود، با خوراندن قرص برنج به دو فرزندش دست به خودکشی زد.

این‌مرد جوان شبانه پس از خوراندن قرص برنج به دختربچه ۶ ساله و پسر ۳ ساله‌اش چند قرص خورد که هر سه نفر شبانه و درحالی‌که وضع وخیمی داشتند به بیمارستانی در کرج انتقال یافتند. اما پدر خانواده ساعتی بعد جان سپرد و دو فرزندش را در حالت بحرانی به بیمارستانی در تهران منتقل کردند.

فرهاد هشت سال پیش زندگی‌اش را با دختری به‌نام لیلا شروع کرده بود و از وقتی از شهرستانی به کرج نقل‌مکان کردند زندگی‌شان ازنظر مالی دچار مشکلاتی شده و مرد جوان به‌خاطر بیکاری تصمیم گرفت سر چهارراه نزدیک خانه‌شان بساط جگرکی راه بیندازد. دوسالی گذشت اما اوضاع مالی‌شان روزبه‌روز بدتر شد تا اینکه لیلا نتوانست با این اوضاع کنار بیاید و به همین‌خاطر خانه را ترک کرد و با مراجعه به دادگاه طلاق و مهریه‌اش را خواست. این ماجرا هفت ماه طول کشید و فرهاد همچنان امیدوار بود لیلا به خانه بازمی‌گردد.

ساعت ۱۱ شب ۲۸ تیر مرد جوان همراه ۲ فرزندش توسط امدادگران اورژانس به بیمارستانی در کرج انتقال یافته و بستری شدند. با توجه به گفته یکی از همراهان؛ مسمومیت هر سه نفر براثر خوردن قرص برنج بوده بنابراین، بلافاصله پزشکان متخصص برای نجات آنها وارد عمل شدند. اما متأسفانه باوجود تلاش‌های تیم پزشکی مرد جوان ساعتی بعد جان باخت و ستایش ۶ ســـــاله و سپهر ۳ ساله نیز که به نظر می‌رسید تعداد کمتری قرص خورده‌اند به کما رفتند. آنها درحالی‌که شرایط وخیمی داشتند نیمه شب به بیمارستان لقمان پایتخت انتقال یافتند.

فرهاد غروب روز ۲۸ تیر پس از خوردن قرص برنج همراه فرزندانش به خانه خواهرش رفت. اما وقتی ستایش به خاطر دل‌درد به عمه‌اش پناه برد، گفت: بابا قبل از اینکه بیاییم به ما قرص داد و خودش هم از آن قرص‌ها خورد. چند دقیقه بعد هم فرهاد بیهوش و دو فرزندش از حال رفتند.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *