دستگیری عامل فراخوان آب‌بازی در کرج/ مقابله پلیس با آب بازی

میتینگ آب بازی در کرج، با مداخله ماموران پلیس به هم خورده است، همچنین یک نفر به اتهام فراخوان دادن برای این آب بازی دستگیر شد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از خبرگزاری بسیج، بنا بر این گزارش قرار این آب بازی هم در شبکه‌های اجتماعی گذاشته شده بود. عامل فراخوان مینینگ آب بازی دستگیر شده است.

خبرگزاری بسیج اضافه کرد: “علیرغم دستگیری عامل فراخوان مینینگ آب بازی در کرج، عده ای از جوانان، با حضور در بوستان ایران زمین کرج، تصمیم به تجمع و انجام آب بازی مختلط داشتند که با اقدام قاطع نیروی انتظامی نافرجام ماند”.

براساس این گزارش، عصر دیروز (دوشنبه ۱۷ خرداد)، علیرغم دستگیری عامل فراخوان مینینگ آب بازی در کرج، عده ای از جوانان ، با حضور در بوستان ایران زمین، تصمیم به تجمع و انجام آب بازی مختلط داشتند و بر اساس فراخوان  این میتینگ در شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام، فیسبوک و … )، بنا بود همایش آب بازی مختلط در ساعت ۱۸ روز گذشته برگزار شود که با حضور پلیس استان البرز و شهرستان کرج نافرجام ماند.

در واقعه مشابهی دیگر بنا به گفته شاهدان عینی قرار ملاقات جوانان تهرانی باعث بسته شدن پاساژ کوروش شده است.

عده‌ای از جوانان از طریق شبکه‌های اجتماعی مجازی، به خصوص تلگرام و اینستاگرام، دیروز قرار گذاشته بودند که در پاساژ کوروش (هایپر استار)، در بزرگراه ستاری با هم ملاقات کنند.

این تجمع با مداخله پلیس و نیروهای امنیتی مواجه شده است. برخی از تجمع کنندگان از شلیک گاز اشک‌آور نیز خبر داده‌اند.

آب بازی

آب بازی۲

آب بازی۳

آب بازی۴

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *