قتل کودک ۹ ساله توسط مادر معتاد در کرمان

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: تحقیقات انجام‌شده در مورد مرگ مشکوک کودک ۹ ساله، نشان میدهد که؛ مادر معتاد کودک خود را به قتل رسانده است.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایرنا، دادخدا سالاری، روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان گفت: در پی شکایت مردی مبنی بر مرگ مشکوک نوه ۹ ساله‌اش، بررسی این موضوع در دستور کار بازپرسی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام‌شده مشخص شد، دختر ۹ ساله پس از متارکه پدر و مادرش تا ۶ سالگی نزد مادر خود زندگی می‌کرده است.

وی با اشاره به اینکه پس از ۶ سالگی حضانت وی به جد پدری‌اش سپرده شده بود بیان کرد: وی در تابستان ۹۵ هنگامی‌که برای دیدار نزد مادر خود می‌رود به طرز مشکوکی جان خود را از دست می‌دهد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان اظهار کرد: پس از بازجویی‌های انجام‌شده از مادر مقتوله مشخص شد، وی دچار اعتیاد بوده و برای اخاذی از خانواده همسر سابق خود، اعلام می‌کند فرزندش دچار بیماری سرطان است.
سالاری گفت: این مادر معتاد، برای اینکه نقشه شیطانی‌اش بر ملأ نشود، موهای دختر را تراشیده و به وی داروهای ترامادول و متادون می‌داده که موجب مسمومیت کودک و درنهایت منجر به مرگ کودک می‌شود.
این مقام قضایی اعلام کرد: طبق نظریه پزشکی قانونی، این کودک مبتلا به سرطان نبوده و علت فوت وی ناشی از مسمومیت ترامادول و متادن و عوارض ناشی از آن بوده است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.