مرگ دلخراش کارگر مقنی در عمق چاه

یک کارگر مقنی که صبح روز پنجشنبه ۲۶ مرداد در روستای اشرف‌آباد واقع در جاده خاوران استان تهران مشغول لایروبی چاه بود، در عمق ۱۲ متری چاه گیر کرده و جان خود را از دست داد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این حادثه ساعت ۱۳:۰۰ روز گذشته رخ داد و پس از تماس کارگران با سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۲۱ به همراه گروه امداد و نجات ۲ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، خود را به جاده خاوران، سه راهی سیمان، روستای اشرف‌آباد رساندند.

محمد شکریان افسر آماده منطقه ۸ عملیات آتش‌نشانی در این خصوص گفت: دو نفر کارگر مقنی در حال لایروبی و بررسی چاه آب بودند که ناگهان یکی از آن‌ها که به عمق ۱۲ متری چاه رفته بود بی‌هوش شده و در انتهای چاه محبوس شد.

وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی به سرعت کارگاه چاه را در دهانه چاه برپا کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص نجات خود را به انتهای چاه رساندند و با تلاش فراوان کارگر ۳۵ ساله تبعه افغان که کاملا بی هوش بود را به خارج از چاه انتقال دادند.

افسر آماده منطقه ۸ عملیات آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان کارگر چاه کن را تحویل امدادگران اورژانس دادند که متاسفانه پس از معاینات پزشکی مشخص شد کارگر جوان در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *