تجمع کارگران شهرداری آبادان مقابل سازمان منطقه آزاد اروند

بیش از ۷۰ کارگر شاغل در بخش‌های خدمات شهری شهرداری منطقه ۲ آبادان مقابل سازمان منطقه آزاد اروند خواستار پرداخت حقوق چهار ماه خود شدند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایزران به نقل از ایرنا، کارگران معترض، گفتند: زیر نظر پیمانکار منطقه آزاد بخش‌های خدمات شهری، پسماند و فضای سبز منطقه ۲ شهرداری آبادان مشغول به‌کار هستیم و چهار ماه است که حقوق و مزایای ما پرداخت نشده است.

این کارگران اظهار کردند: هفته گذشته در پی حضورمان در دفتر نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی قول پرداخت حقوق داده شد ولی ظاهراً اقدام وی نیز بی ثمر بود.
آنها افزودند: کارگران آبادانی با کمترین دستمزد و مزایا در شرایط نامناسب آب و هوایی کار می‌کنند، در این شرایط پرداخت نشدن حقوق آنها ظلم است.
شهردار منطقه ۲ آبادان در این خصوص به ایرنا گفت: سازمان منطقه آزاد اروند این کارگران را در اختیار مناطق مختلف شهرداری آبادان قرارداد و پرداخت حقوق و مزایای آنها با این سازمان است.
محمدحسین سیادت به برخی از مطالبات کارگران در خصوص پرداخت بیمه و اضافه‌کاری کارگران با توجه سختی کار آنها اشاره کرد و افزود: شهرداری به‌صورت جدی پیگیر مشکلات آنها است و در روزهای آینده حقوق و مزایای آنها پرداخت می‌شود.
مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند در این خصوص اظهارنظری نکردند.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.