مصدومیت ۴ کارگر براثر ریزش آوار

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مصدومیت ۴ کارگر بر اثر ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب خبر داد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۲:۰۷ ظهر امروز یک مورد حادثه تخریب یک ساختمان قدیمی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی نرسیده به خیابان کمالی به سامانه ۱۲۵ اعلام می‌شود.

او با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شوند تصریح کرد: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی در حال تخریب بود که برای یک ساخت یک بنای جدید کارگران مشغول کار بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطر نشان کرد: در طبقه دوم این ساختمان ۷ نفر کارگر که همگی تبعه افغانستان بودند مشغول به کار بودند که به یکباره بخش زیادی از همین طبقه در قسمت دیوار‌ها و سقف فرو می‌ریزد و سه نفر از کارگران خارج می‌شوند و ۴ نفر دیگر از کارگران که بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند از بخش‌های مختلفی از بدن در زیر آوار گرفتار شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را آغاز می‌کنند و موفق می‌شوند هر ۴ نفر را زنده در حالی که از نقاط مختلف بدن دچار مصدومیت شده‌بودند از زیر آوار خارج کنند.

او ادامه داد: همه مصدومان تحویل عوامل اورژانس شده و در پایان محل تحویل انتظامی و شهرداری شد و در ساعت ۱۲:۵۵ دقیقه عملیات به پایان رسید. از مصدومیت ۴ کارگر بر اثر ریزش آوار یک ساختمان در حال تخریب خبر داد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *