گناوه و اراک؛ مرگ و مصدومیت کارگران

در جریان حادثه انفجاری در خط لوله ۴۲ اینچ گاز گناوه یک کارگر کشته و دو کارگر دیگر مجروح شدند. یک کارگر نیز بر اثر سقوط دستگاه پرس در یک شرکت تولیدی در اراک، به شدت مصدوم شد و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، فرماندار گناوه خبر داد: “کشته و زخمی شدن سه کارگر در انفجار خط لوله گاز گناوه”.

به گفته فرماندار گناوه در جریان حادثه انفجاری که بامداد امروز (شنبه ۱۶ مردادماه) در خط لوله ۴۲ اینچ گاز گناوه اتفاق افتاده است یک کارگر کشته و دو کارگر دیگر مجروح شدند.

سید علی پاک نژاد فرماندار گناوه هویت کارگر کشته شده را «امیر بایرامی» اعلام کرد و افزود: این شخص که در جریان حادثه امروز مصدوم شده بود به بیمارستان گناوه بوشهر منتقل شده بود، در ساعت ده و نیم صبح فوت کرد.

در عین حال شنیده‌های خبرنگار ایلنا حاکی از آن است که این کارگر فوت شده  ۲۴ سال سن داشت و قرار بود به زودی ازدواج کند.

همچنین در خصوص وضعیت دو کارگر مصدوم این حادثه نیز منابع خبری ایلنا از انتقال به بیمارستان گناوه بوشهر خبر می‌دهند.

برپایه این اظهارات این جابجایی توسط بالگرد انجام شده است و از قرار معلوم وضعیت سوختگی یکی از دو مصدوم در حد بالایی گزارش شده است.

مرگ کارگر بر اثر سقوط دستگاه پرس در اراک

خبر گزاری رکنا گزارش داد، کارگر ۳۳ ساله ای بر اثر سقوط دستگاه پرس در یک شرکت تولیدی در اراک، به شدت مصدوم شد و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

در ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه شب گذشته مرکز فوریت های ۱۱۰ پلیس اراک حادثه فوت کارگری در یک شرکت تولیدی در این شهرستان را اعلام کرد.

با اعلام این خبر گشت انتظامی و نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند و در تحقیقات پلیس مشخص شد مرد ۳۳ ساله که به عنوان مسئول بخش یک شرکت تولیدی مشغول انجام وظیفه بوده، بر اثرسقوط دستگاه پرس به شدت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است. جسد برای تحقیقات تکمیلی به پزشکی قانونی منتقل شد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *