دستگیری اعضای یک گروه خالکوبی و تتو در زاهدان و زابل

رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۶ نفر که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی اقدام به خالکوبی، تتو و ماساژ‌درمانی می‌کردند، خبر داد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از خبرگزاری مهر، علی محمدی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی و پلیس فتا در عملیاتی مشترک گروهی را که اقدام به ترویج و جذب افراد برای خالکوبی، تتو و ماساژ‌درمانی در فضای مجازی می ‌کردند، شناسایی کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان با اشاره به این‌که اعضای این گروه ۶ مرد بودند، تصریح کرد: این افراد با تبلیغات گسترده در فضای مجازی به صورت شبکه‌ای وسازمان‌یافته افراد جوان و به ویژه بانوان را برای انجام خالکوبی، تتو و ماساژ‌درمانی در شهرستان زاهدان و زابل شناسایی می‌کردند.

این مقام انتظامی ضمن اشاره به این‌که اعضای این گروه پس از شناسایی افراد، در قبال انجام خالکوبی، تتو و ماساژ‌درمانی مبالغی بین ۳۰ الی ۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کردند، گفت: اعضای این گروه در نتیجه چند روز اقدامات اطلاعاتی و فنی شبانه‌روزی، روز گذشته در دو عملیات هماهنگ در شهرستان‌های زاهدان و زابل دستگیر شدند.

محمدی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از مکان این متهمان، تعداد چهار دستگاه تتو، یک هزار ۲۰۰ عدد سوزن تتو و مقادیری لوازم مخصوص تتو و اشکال مختلف شیطان‌پرستی را کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: این متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شدند

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *