بازداشت عضو اتاق صنعت قزوین به اتهام توهین به مقدسات

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین از شناسایی و دستگیری فردی به اتهام هتاکی به مقدسات و روحانیت در شبکه‌های اجتماعی که دارای سمت در استان قزوین نیز بوده خبر داد و گفت: نظارت بر شبکه‌های اجتماعی جدی و دقیق بوده و با مجرمان برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل صادقی‌نیارکی ضمن اعلام خبر شناسایی و دستگیری عامل هتاکی به ائمه اطهار(ع) و روحانیت در شبکه‌های اجتماعی، اظهار داشت: فردی که در شبکه‌های اجتماعی اقدام به هتک حرمت ائمه اطهار و روحانیت کرده بود شناسایی و دستگیر شد و هم‌اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد.

وی ادامه داد: این فرد که در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار و بازنشر مطالب موهن کرده بود با نظارت جدی دادستانی قزوین شناسایی و دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: سیستم قضایی در استان قزوین با گسترش شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، نظارت خود را نیز در این عرصه گسترده کرده و به صورت جدی و دقیق بر رفتارهای این فضا نظارت می‌کند.

صادقی نیارکی تصریح کرد: لازم است تا افراد نسبت به بازنشر مطالب در فضای مجازی با دقت اقدام کنند، چراکه بازنشر مطالب مجرمانه نیز از چشم قانون پنهان نخواهد ماند.

وی افزود: این فرد که دارای سمت‌های مدیریتی در صنعت استان قزوین و همچنین مشاور مدیریت دستگاه‌های اجرایی نیز بوده است هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد و مراحل قانونی در خصوص وی در حال انجام است.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *