اعمال فشار بر وحید صیادی‌نصیری در بند چهار زندان اوین

مسئولان زندان اوین جهت اعمال فشار بر وحید صیادی‌نصیری، زندانی سیاسی در اعتصاب غذای خشک، وی را از هشت روز پیش به بند چهار زندان اوین انتقال داده و تا کنون پاسخی به خواسته این زندانی در اعتصاب نداده اند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، وحید صیادی‌نصیری که در اعتراض به سیزدهمین ماه از بلاتکلیفی پرونده خود در سی و هشتمین روز از اعتصاب غذای تر و هشتمین روز از اعتصاب غذای خشک قرار دارد، محروم از رسیدگی درمانی و پزشکی، در سالن سه اندرزگاه چهار زندان اوین و در میان زندانیانی با جرایم مالی نگهداری می‌شود. گفتنی است که مسئولان زندان با انتقال این زندانی سیاسی به بند قبلی (بند هشت) مخالفت کرده و سیستم قضایی نیز تاکنون به درخواست وی پاسخی نداده است.

لازم به توضیح است که وی طی روز های گذشته توسط مسئولان زندان مکررا تهدید به انتقال به زندان های دیگر شده است؛ با این‌حال این زندانی سیاسی به مسئولان اعلام داشته است که تا زمان رسیدن به خواسته‌اش به اعتصاب غذا ادامه خواهد داد.

گفتنی است که این زندانی سیاسی در پی اعتصاب غذای خشک طی روزهای گذشته دچار خونریزی معده و سرگیجه های شدید گشته است.

طی آخرین معاینات فشار خون این زندانی ۱۰ روی ۷ و وزن وی ۷۵.۵ کیلوگرم (۱۰۳ کیلوگرم وزن اولیه) اعلام شده است.

وحید صیادی‌نصیری در مهرماه سال ۹۴ از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و از سوی دستگاه قضایی به تحمل هشت سال حبس محکوم گشته اما تاکنون دادگاه تجدیدنظر وی برگزار نشده است.

همچنین وحید صیادی‌نصیری در تابستان ۹۴ نیز به اتهام فعالیت‌های فیس‌بوکی بازداشت و پس از چند هفته با قرار وثیقه آزاد شده بود.

وحید صیادی‌نصیری بند چهار زندان اوین زندانی سیاسی در اعتصاب غذای خشک

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *