تهدید جانی محمدحسین سپهری، یکی از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی

محمدحسین سپهری، یکی از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی و تغییر «قانون اساسی»، طی روزهای گذشته از سوی فردی مورد آزار و تهدیدهای جانی قرار گرفته است.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، محمدحسین سپهری طی چهار روز گذشته از سوی افرادی تحت تعقیب بوده که قصد حمله به این معلم را داشته‌اند.

محمدحسین سپهری در این مدت چندین بار با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و تقاضای اعزام نیرو برای برخورد با او کرده اما پلیس توجهی به این مساله نکرده‌است.

این فرد در ساعات مختلفی در روز به منزل محمدحسین سپهری مراجعه کرده و خواستار ملاقات حضوری با او شده است.

آقای سپهری در خصوص آخرین مراجعه این فرد می گوید: «با مراجعه مجدد این فرد از پارکینگ بیرون رفتم و مشغول فیلم‌برداری از او شدم؛ در همین حال پسرم از بالکن فرد را می‌بیند که چاقویی در پشت خود پنهان کرده است و دور ماشین می‌چرخد. همسرم در تماس با پلیس این مساله را عنوان و درخواست کمک کرد اما متاسفانه با وجود انتظار یک ساعته ما برای حضور پلیس، هیچ کس مراجعه نکرد.»

محمدحسین سپهری، فعال فرهنگی که سابقه احضار و بازجویی در هیات تخلفات اداری آموزش و پرورش و دادگاه انقلاب شهر مشهد را نیز دارد، از جمله ۱۴ امضاکننده نامه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی و تغییر «قانون اساسی» است.

او طی ویدیو های متعددی مخالفت خود را با نظام جمهوری اسلامی اعلام و تأکید کرده مقصر وضعیت فعلی کشور، شخص رهبر جمهوری اسلامی است.

این فعال فرهنگی سابقه احضار و بازجویی در هیات تخلفات اداری آموزش و پرورش و دادگاه انقلاب شهر مشهد را نیز دارد

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *