جعفر عظیم زاده به بیمارستان انتقال یافت و بدون مداوا به زندان برگردانده شد

جعفر عظیم‌زاده فعال کارگری محبوس در زندان اوین که در اعتصاب غذا بسر می برد، امروز برای دومین بار طی ۸ روز گذشته به علت وخامت حالش به بیمارستان اعزام گردید و بدون هیچ مداوائی به زندان بازگردانده شد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، اول خردادماه سال جاری، جعفر عظیم زاده به خاطر اختلالات کلیوی به بیمارستان تجریش منتقل شد و ساعت ۴ صبح مأموران او را بدون مداوا به زندان اوین بازگرداندند.

امروز شنبه ۸ خرداد نیز برای بار دوم جعفر عظیم زاده به خاطر وخامت حالش ساعت ۱۰ صبح به همراه مأموران به بیمارستان تجریش منتقل شد با اینحال بعد از بیست دقیقه مأموران بدون انجام آزمایش و سونوگرافی جعفر را به زندان باز گرداندند.

جعفر عظیم زاده به خاطر یک ماه اعتصاب غذا کلیه هایش از کار افتاده و حتی دفع ادرار نیز برایش به سختی فراوان انجام می گیرد و خطرناکتر از این، موروثی بودن سکته قلبی در خانواده اش در ادامه اعتصاب غذا وضعیت سلامتیش را به شدت به مخاطره می اندازد.

جعفر عظیم‌زاده، دبیر هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران، در اسفندماه سال ۹۳ از سوی دادگاه انقلاب به اتهام «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور»، «اخلال در نظم عمومی» و «فعالیت تبلیغی علیه نظام» جمعاً به شش سال حبس و دو سال محرومیت از «فعالیت در فضای مجازی و رسانه‌ها و مطبوعات» محکوم‌شده است. وی هفدهم آبان ماه سال جاری برای تحمل شش سال زندان به زندان اوین مراجعه کرد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *