با گذشت ۲۰ سال از خرید زمین؛ کارگران بازنشسته برق، زمین‌‌ها را تحویل نگرفته‌اند

کارگران بازنشسته برق منطقه‌ای تهران که ۲۰ سال پیش اقدام به خریدن زمین از طریق شرکت تعاونی منطقه‌ای برق تهران در هشتگرد کرده بودند اما هنوز زمین‌هایشان را از این تعاونی تحویل نگرفته‌اند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا؛ کارگران بازنشسته برق منطقه‌ای تهران که از ۲۰ سال پیش اقدام به خرید زمین از طریق تعاونی منطقه‌ای برق تهران در منطقه هشتگردِ ساوجبلاغ کرده بودند با وجود در اختیار داشتن سند و برگه تحویل سند از سوی شرکت تعاونی منطقه‌ای برق تهران اعلام کردند که هنوز زمین‌های خود را تحویل نگرفته‌اند.

یکی از این کارگران بازنشسته گفت: “دادگاه مسئول رسیدگی به شکایت کارگران؛ یکی از مدیران این شرکت تعاونی را که قبلا بازداشت شده بود؛ به قید وثیقه را آزاد کرده تا زمین‌ها را به ما بازگرداند”.

این کارگر بازنشسته برق منطقه‌ای تهران افزود: “در همین خصوص کارگران برق منطقه‌ای تهران مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند که پس گذشت ساعاتی از این تجمع؛ محمود بهمنی (نماینده ساوجبلاغ) به جمع معترضان آمد و با آنها در خصوص روال رسیدگی به این پرونده در دادگاه صحبت کرد”.

کارگران بازنشسته برق منطقه‌ای تهران تاکید دارند که این شرکت تعاونی باید هر چه سریعتر مجمعی تشکیل و اعضای جدیدی برای هیات مدیره انتخاب کنند تا زمین‌ها هرچه سریعتر به صاحبان آنها برگردد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *