تجمع اعتراضی کارگران شهرداری برای چندمین بار متوالی

صبح امروز چند صد نفر از کارگران شهرداری بروجرد برای چندمین بار مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کردند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، صبح امروز کارگران شهرداری بروجرد در اعتراض به معوقات مزدی خود برای چندمین بار در هفته‌های گذشته دست به تجمع اعتراضی زدند.

در این تجمع که از ساعت نه صبح مقابل شورای شهر بروجرد برگزارشده است، صدها  نفر از کارگران خدماتی و فضای سبز شرکت دارند.

این کارگران که دستمزد آن‌ها در ۶ ماه گذشته پرداخت‌نشده، می‌گویند: در شرایط فعلی  که کمتر از ۱۰ روز به آغاز سال نو باقی است به هیچ‌وجه توانایی تأمین  هزینه‌های زندگی را نداریم.

کارگران شهرداری بروجرد می‌گویند جدا از معوقات مزدی ۶ ماه گذشته کارگران عیدی وپاداش سال جاری را از شهرداری طلبکارند وتا این لحظه  شهرداری هیچ برنامه‌ای برای  حداقل بخشی از پرداخت  مطالباتمان را ندارد.

همچنین به نقل از کارگران خدماتی شهرداری  بروجرد گفته می‌شود بی‌توجه‌ای مسئولان شهری  به پرداخت مطالبات آن‌ها باعث شده است تا آنها پیش از این  در چند نوبت مقابل ساختمان شهرداری  وشورای شهر بروجرد اعتراض صنفی بر پا کنند.

آنها می‌گویند در آخرین تجمعی که مقابل ساختمان شورای شهر (روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه) برگزار شد به نشانه اعتراض به‌صورت نمادین سفره خالی را مقابل ساختمان شورای شهر پهن کردیم تا مسئولا ن از  وضعیت بد مالی ما باخبر شوند اما متأسفانه نه مدیران شهری ونه سایر مسئولان دولتی حاکم بر این شهر هیچ دخالتی به اعتراض کارگران  شهرداری نمی‌کنند و خود را کنار کشیده‌اند.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *