بازداشت سه مدیر کانال های تلگرامی در بجنورد

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از دستگیری سه نفر به اتهام مدیریت ۳۹ کانال تلگرامی با چند هزار عضو و انتشار داستانهای “غیر اخلاقی” در بجنورد خبر داد.

به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران، علی اعتمادی رئیس پلیس فتا خراسان شمالی گفت: با توجه به انجام رصد و پایش مستمر فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا یک کانال مستهجن نگار که اقدام به درج داستانهای غیر اخلاقی به‌صورت گسترده می‌کرد، شناسایی شد.

بر اساس گزارش ایلنا، این مقام انتظامی افزود: در این رابطه طی دو عملیات جداگانه توسط ماموران پلیس فتا و پلیس امنیت عمومی استان، مدیر کانال و همدستانش دستگیر شدند.

وی گفت: در بازرسی از گوشی تلفن همراه متهم اصلی، مشخص شد وی مدیریت تعداد ۳۹ کانال مستهجن را برعهده داشته و همچنین عضو تعداد ۱۳۵ کانال با محتویات مستهجن بوده که در این کانال‌ها اقدام به درج تبلیغات و کسب درآمد از این طریق می‌کند.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم با ایجاد و مدیریت ۳۹ کانال و درج تبلیغات در آنها ماهیانه ۵۰ میلیون ریال درآمد کسب می‌کرده، افزود: متهم اصلی دارای سابقه کیفری است که پس از تفهیم اتهام روانه زندان شد.

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *